پارسینه وب متشکل از تیمی است که از حدود سال 1382 فعالیت خود را شروع کرده و تا به امروز نزدیک به دو دهه سابقه تجربه برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی وب سایت/اپلیکیشن، سئو و امنیت را در کارنامه خود دارد.
ما بیش از 900 پروژه موفق کوچک و بزرگ در این سالها انجام داده ایم که در امور مختلفی مانند طراحی وب سایت های استاتیک، وب سایت های داینامیک، پرتال های خبری، برنامه نویسی انواع سیستم های مبتنی بر وب، برنامه نویسی های مبتنی بر اس ام اس، راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی و گرافیک و برنامه نویسی تحت ویندوز و غیره بوده اند.
ارائه راهکار های جذب مشتری در اینترنت و به طور کلی تجارت الکترونیک نیز از دیگر خدمات ما بوده اند.
پارسینه وب تا کنون موفق به راه اندازی چندین استارت آپ موفق در سطح کشور با موضاعات مختلف شده است که این سایت و اپلیکیشن ها بارها در جشنواره وب و موبایل کشور و جشنواره های استانی به صورت متوالی مقام کسب کرده اند و مشاوره و راه اندازی استارت آپ یکی دیگر از تخصص های ما می باشد.
برخی از نمونه کارهای خوب ما در برگه نمونه کارها قابل مشاهده و بررسی می باشد و برای آشنا شدن با خروجی کار ما میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه نمائید.

 

موفقیت ها

450 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مشتری دائمی

25,000 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پاسخگویی به تیکت

900 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پروژه موفق

ماموریت ما

ــــــــــــــــــــــــــ

در این دنیا غیر ممکن وجود ندارد. ما میتوانیم هر آنچه درذهن شماست را به واقعیت تبدیل کنیم . فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با خود به دنیای واقعی بیاورید.
پارسینه وب با هدف ایجاد رویکردی نوین در عرصه خدمات و محصولات مبتنی بر اینترنت شروع به کار کرد. سپس تیم پارسینه وب توانست با الگوبرداری از شرکت های موفق بین المللی و بهره گیری از خلاقیت و پویایی به محصولات و خدماتی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا دست یابد.

تماس با ما

چگونه   چه قدر    چه زمان؟

تقریبا این سوال تمام کارفرمایان عزیز است که قصد دارند قدم در راه کسب و کار آنلاین بگذارند. ما اینجا هستیم به این سوالات و تمامی ابهامات شما پاسخ دهیم تا بهترین و به صرفه ترین روش را برای ورود به فضای آنلاین انتخاب کنید. مهم ترین گام، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی پارسینه وب به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها درپروژه پیشنهاد میکند.

انتخاب.  محاسبه.. شروع…

پس از ارائه راه حل ها و محاسبه هزینه ها توسط تیم پارسینه وب برای پیشبرد  پروژه حالا نوبت انتخاب و اعتماد کارفرما به سال ها تجربه پارسینه وب است تا خروجی نهایی نزدیکترین وضعیت به بودجه درنظرگرفته شده و درخواست های ایشان  داشته باشد.سپس قراردادی به صورت حضوری و یا آنلاین با ایشان منعقد شده و  پروژه از همان لحظه آغاز می شود.

پارسینه وب در فراهم سازی بسترهای سخت افزار و نرم افزاری کنار شماست.

فرآیند پروژه و تحویل

استراتژی های لازم برای دستیابی به اهداف چیست؟ این نقشه راه گسترده ای برای این روند است.

همه چیز برای شروع آماده است

طراحی سایت و اپلیکیشن سئو قزوین با تیم پارسینه وب