درباره شرکت پارسینه داده بنیان فرتاک (پارسینه وب)

همواره تلاش کرده‌ایم که با کیفیت ترین خدمات و محصولات را به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم

شرکت پارسینه داده بنیان فرتاک (پارسینه وب) متشکل از تیمی مجرب و متخصص با حدود 18 سال سابقه کار در حوزه برنامه نویسی ، طراحی و پیاده سازی وب سایت/اپلیکیشن ، سئو ، امنیت ، سرور ، هاست ، پشتیبانی فنی و سامانه پیامکی از ابتدای طرح تا پیاده ‌سازی و راه‌ اندازی و نظارت، با ارائه خدمات حرفه ای در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

این شرکت با بهره‌ گیری از بهترین تکنیک‌ های بهینه‌ سازی و سئو و اجرای بیش از 1000 پروژه موفق کوچک و بزرگ ،همواره تلاش می‌کند تا پروژه های جدید را با سرویس های متنوع و طراحی های به روز و داینامیک به صورت تخصصی و اختصاصی طراحی و اجرا کند.

پارسینه وب با در نظر گرفتن حمایت تمامی مشتریان، استارت آپ ها و… ، قسمتی از تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات پشتیبانی فنی با بالاترین سرعت و دقت پاسخ گویی قرار داده تا از این طریق بتواند سرویسی پایدار و بلند مدت و با رضایت بالای مشتریان را ارائه دهد.

خدمات تخصصی پارسینه وب منجر به دریافت متوالی مقام های مختلف از سوی جشنواره وب و موبایل کشور و جشنواره های استانی و استارت آپی تا کنون شده است و افتخار میکنیم که نزدیک به دو دهه خدمت رسانی مستمر را به هموطنان عزیز داشته ایم.

 

موفقیت ها

500 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مشتری دائمی

 

27,000 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پاسخگویی به تیکت

 

1000 +
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پروژه موفق

 

ماموریت ما

ــــــــــــــــــــــــــ

در این دنیا غیر ممکن وجود ندارد. ما میتوانیم هر آنچه درذهن شماست را به واقعیت تبدیل کنیم . فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با خود به دنیای واقعی بیاورید.
پارسینه وب با هدف ایجاد رویکردی نوین در عرصه خدمات و محصولات مبتنی بر اینترنت شروع به کار کرد. سپس تیم پارسینه وب توانست با الگوبرداری از شرکت های موفق بین المللی و بهره گیری از خلاقیت و پویایی به محصولات و خدماتی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا دست یابد.

تماس با ما

چگونه   چه قدر    چه زمان؟

تقریبا این سوال تمام کارفرمایان عزیز است که قصد دارند قدم در راه کسب و کار آنلاین بگذارند. ما اینجا هستیم به این سوالات و تمامی ابهامات شما پاسخ دهیم تا بهترین و به صرفه ترین روش را برای ورود به فضای آنلاین انتخاب کنید. مهم ترین گام، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی پارسینه وب به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها درپروژه پیشنهاد میکند.

انتخاب.  محاسبه.. شروع…

پس از ارائه راه حل ها و محاسبه هزینه ها توسط تیم پارسینه وب برای پیشبرد  پروژه حالا نوبت انتخاب و اعتماد کارفرما به سال ها تجربه پارسینه وب است تا خروجی نهایی نزدیکترین وضعیت به بودجه درنظرگرفته شده و درخواست های ایشان  داشته باشد.سپس قراردادی به صورت حضوری و یا آنلاین با ایشان منعقد شده و  پروژه از همان لحظه آغاز می شود.

پارسینه وب در فراهم سازی بسترهای سخت افزار و نرم افزاری کنار شماست.

فرآیند پروژه و تحویل

استراتژی های لازم برای دستیابی به اهداف چیست؟ این نقشه راه گسترده ای برای این روند است.

همه چیز برای شروع آماده است

طراحی سایت و اپلیکیشن سئو قزوین با تیم پارسینه وب