برتری گروه پارسینه وب نسبت به دیگر توسعه دهندگان وب چیست؟”
 
گروه وبسایت پارسینه وب علاوه بر ارائه ی خدمات به روز و قابل رقابت با دیگر ارائه دهندگان خدمات وبسایت ، با رویکرد جلب رضایت مشتریان از ابتدای پروژه تا هنگام فعال بودن وبسایت در کنار شما خواهد بود و با پشتیبانی قوی و فوری خیال شما را برای حفظ و نگهداری راحت کرده است.
 
 
 
برای بازطراحی وبسایت قدیمی و نیمه طراحی شده چه اقدامی کنم؟
 
می توانید آدرس وب سایت و راه های ارتباطی خودتان را برای ما ارسال کنید.
 
کارشناسان ما پس از رویت و بررسی درخواست شما ، تماس حاصل نموده و پس از توافق تجربه ی مثبتی از یک بازطراحی را تقدیم شما خواهند کرد.
 
 
 
هزینه خدمات وبسایت (طراحی ، محتوا و…) چگونه محاسبه می گردد؟”
 
از آنجایی که طراحی وبسایت ها با توجه به کاربرد در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند بالطبع شامل هزینه طراحی های مختلف می شوند.
 
همچنین با توجه به خواسته های کارفرمای محترم و پیاده سازی سفارشی وبسایت ها نمی توان هزینه از پیش تعیین شده ای را مشخص نمود.
 
پس بهتر است با برقراری ارتباط باما و مشاوره کارشناسان از حدود هزینه مطلع گردید.
 
 
 
 
بدلیل فاصله جغرافیایی نسبت به گروه پارسینه وب ، امکان سفارش آنلاین وجود دارد؟
 
بله – با توجه به گسترده شدن بسترهای ارتباطی و راه های تولید و ارسال محتوا  امکان سفارش و عقد قرارداد آنلاین میان کارفرمای محترم و گروه پارسینه وب وجود دارد.
 
 
 
 
آیا برای استفاده از سایت به دانش تخصصی نیاز دارم ؟
 
خیر _ شما برای مدیرت وبسایت خود فقط به آشنایی اولیه و کار با کامپیوتر نیاز دارید.
 
 
 
 
طراحی یک وب سایت چقدر زمان می برد ؟
 
تیم پارسینه وب در تلاش است تا زمان تحویل پروژه ها به حداقل برساند.با توجه به اینکه تحویل پروژه ها نیازمند ارسال دیتا از طرف کارفرمایان است و در صورت محقق شدن به موقع این موضوع ، طراحی وب سایت به صورت میانگین یک ماه زمان خواهد برد.
 
آیا کار با وب سایت نیازمند آموزش است ؟
 
بله _ شما نیاز دارید تا برای ارسال مطالب ، محصولات و … بر وبسایت خود آموزش ببینید . در همین راستا پس از طراحی وب سایت پکیج ویدئو های آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز کارشناسان نیز  شمارا همراهی خواهند نمود.
 
 
آیا پنل مدیریت وبسایت از زبان فارسی پشتیبانی می کند ؟
 
بله _ پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد 100 درصد فارسی سازی شده است.
 
 
آیا برای طراحی سایت پیش نیازی وجود دارد ؟
 
بله – شما پیش از طراحی وب سایت نیاز دارید تا دامنه و هاست را تهیه فرمایید.دامنه نام منحصر به فردی است کهه برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جدا شده اند . هاست نیز یک فضای اشتراکی است که باید به صورت ماهانه یا سالانه آن را اجاره کنید تا بتوان سایت را روی آن طراحی نمود.کارشناسان ارسینه وب شما را در این موارد راهنمایی خواهند کرد.
 
پشتیبانی وب سایت چیست ؟
 
نگهداری و پشتیبانی سایت ،سرویسی است که به شما این امکان را می دهد  که وب سایت خود را به روز نگه دارید همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. پیشنهاد ما یک سرویس  نگهداری و پشتیبانی وب سایت سفارشی است که به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد ما چندین بسته ی پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه خواهیم داد تا بر اساس نیاز های خود یکی از بسته ها را انتخاب کنید.