طراحی سایت قزوین

طراحی سایت در قزوین
 • طراحی سایت قزوین  |  شرکت پارسینه وب

  پارسینه وب

  امروزه طراحی سایت در قزوین به امری ضروری برای صاحبان مشاغل در این قزوین تبدیل شده است.با توجه به پیشرفتی که قزوین در چند سال اخیر در زمینه خدمات آنلاین داشته شهروندان هم به سمت خرید اینترنتی و استفاده از سایت های مختلف برای رفع نیاز هایشان رو آورده اند. از این رو سایت های موفق زیادی در قزوین به وجود آمده اند، همچنین علاوه بر استان قزوین در تمام دنیا افراد برای پیشرفت و گسترش کسب و کار خود نیاز دارند تا اقدامات این چنینی مانند طراحی وب سایت و اپلیکیشن را انجام دهند .

  برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست طراحی سایت میتوانید از طریق فرم ثبت مشاوره رایگان اقدام نمائید.

  طراحی سایت در قزوین

  چرا طراحی سایت در قزوین به امری ضروری تبدیل شده است؟

  قزوین یکی از شهر های بزرگ ایران محسوب میشود و به دلیل اقتصاد قوی و داشتن چند شهر صنعتی به یکی از مهم ترین قطب های اقتصادی و صنعتی کشور تبدیل شده است.علاوه بر آن هر روزه به تعداد فروشگاه ها و مغازه ها و مجتمع های تجاری آن افزوده میشود.

  سفارش طراحی سایت و سئو در قزوین

  برای اینکه همه ی این فروشگاه ها و مغازه ها بتوانند درآمد مناسب و فروش خوب داشته باشند لازم است کسب و کارشان را بیشتر گسترش دهند. اولین اقدام برای این کار طراحی سایت و فروش محصولاتشان از آن طریق است.سایت ها این امکان را برای شما فراهم میکنند تا بتوانید محصولات خود را به تمام ایران و جهان معرفی کنید .علاوه بر آن میتوانید آن ها را به صورت آنلاین و اینترنتی بفروشید.

   

  از این رو بر اعتبار شما هم در سطح استان قزوین و هم در کشور افزوده میشود. با این وجود در حال حاضر تعداد کمی از مشاغل در قزوین این کار را انجام داده اند، پس فرصت بسیار عالی برای شما به وجود آمده تا بتوانید از رقبای خود جلو بزنید.

  به دلیل اینکه بیشتر مناطق قزوین هنوز به حالت قبل یعنی سنتی و قدیمی برای فروش محصول عمل میکنند شما میتوانید سایت محبوب تر همراه با سئوی قوی تری حتی همراه با اپلیکیشن داشته باشید.

  طراحی سایت و سئو در قزوین | شرکت پارسینه وب

  طراحی سایت در قزوین مناسب چه مشاغلی است؟

  قزوین یکی از شهر های قدیمی و تاریخی ایران است .محصولات و سوغاتی های مخصوص به خودش را دارد. بهترین روش برای فروش سوغات قزوین در سطح کشور فروش از طریق سایت است.دیگر نیاز نیست در فروشگاه یا مغازه ی خود در قزوین منتظر مسافران بنشینید تا برای خرید سوغاتی نزد شما بیایند.

  سفارش طراحی سایت در قزوین

  از آنجا که قزوین به شیرینی هایش معروف است مثل شیرینی نان قندی ،شیرینی نخودی ،شیرینی وليعهدی ،شیرینی نان برنجی و.. بهترین فرصت برای قنادی ها است که فروش آنلاین خود را بر روی بستر وب شروع کنند.با این کار خودشان را به یک برند معروف در قزوین و حتی کشور و جهان تبدیل میکنند.

  علاوه بر شیرینی، خشک بار قزوین هم جز ناب ترین های ایران است، پس طراحی سایت برای مشاغل مرتبط با آن طراحی سایت در قزوین ضروری است.

  طراحی سایت و سئو در قزوین

  به جز این مشاغل ، فروشگاه های مواد غذایی ، فروش بیمه ، خدمات مختلف ، فروشگاه های لباس، شرکت ها، اشخاص و… هم نیاز دارند هرچه سریع تری سایتشان را راه اندازی کنند؛ زیرا امروزه با افزایش مشغله ها قطعا شهرواندن قزوین در هنگام انتخاب دچار مشکل میشوند و خرید آنلاین راهکار جذاب و سریعی است.
  زمانی که سایت خود را داشته باشید و سئوی محلی سایتتان هم قوی باشد ساکنین قزوین به راحتی از طریق گوگل شما را پیدا میکنند و با خیال راحت انتخاب درستی میکنند.

  علاوه بر طراحی سایت در گام بعدی طراحی اپلیکیشن هم یکی از اقدامات مهم برای گسترش کسب و کار شما است . میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله ی طراحی سایت برای مشاغل را مطالعه کنید.

  طراحی سایت قزوین

  مزایای طراحی سایت در قزوین برای تمام کسب و کار

  تا اینجا با برخی از مزایای طراحی سایت در قزوین آشنا شدید در ادامه با توجه به نکات مثبت و مزایای زیادی که دارد ما آنها را به صورت لیست برای شما آماده کرده ایم.

  سفارش طراحی سایت در قزوین
  مزایای طراحی سایت قزوین توسط تیم پارسینه وب

  بالا بردن اعتبار شما:

  سایت شما به عنوان نماد و ویترین شما در دنیای اینترنت عمل میکند. از این رو اعتبار شما را در قزوین چندین برابر و در کشور هم قطعاً بالا میبرد.زمانی که سایت شما حرفه ای طراحی شده باشد کاربران و مشتریان محصولات و سایت شما را با رقیبانتان مقایسه میکنند. در نتیجه اعتبار شما بالاتر میرود.

  افزایش مشتریان:

  ممکن است شما در یک منطقه از قزوین محبوب باشید و مشتریان زیادی هم داشته باشید.اما با داشتن سایت در تمام مناطق قزوین محبوب خواهید شد و تمام شهرواندان شما را خواهند شناخت. علاوه بر قزوین مشتریان خود را در سرتاسر ایران پیدا خواهید کرد.

   

  تبلیغات و بازاریابی:

  شما هم حتما به دنبال تبلیغات برای کسب و کار خودتان هستید. اما با توجه به هزینه بالای آن ممکن است به صورت مداوم نتوانید این کار را انجام دهید.اما زمانی سایت خود را راه اندازی کنید شرایط فرق میکند. سایت شما به عنوان معتبر ترین تبلیغ کار شما در دنیای اینترنت و بین مردم قزوین و ایران خواهد شد. علاوه بر آن فروش شما به صورت 24 ساعت از شبانه روز فعال خواهد شد . یعنی زمانی که خواب هستید هم محصولی از سایت خواهید فروخت.

  دسترسی آسان:

  حتی اگر بزرگ ترین شرکت یا فروشگاه را هم داشته باشید تنها تعداد کمی میتوانند در آن جای بگیرند.اما در سایت شما همزمان هزاران مشتری میتواند وارد شود و خرید خود را در هر زمان و مکانی که است انجام دهد.

  اما دقت کنید برای اینکه بتوانید در این زمینه پیشرفت کنید لازم است یک تیم طراحی سایت حرفه ای پیدا و پروژه را به آن ها بسپارید، زیرا یک سایت ضعیف تمام آرزو های شما را به باد خواهد داد و هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت .حتی ممکن است اعتبار خود را هم از دست بدهید. در ادامه انتخاب تیم طراحی سایت را برای شما آسان خواهیم کرد.

  انتخاب تیم حرفه ای طراحی سایت در قزوین

  تیم طراحی سایت پارسینه وب از قدیمی ترین و حرفه ای ترین تیم هایی است که در قزوین قرار دارد.پارسینه وب متشکل از افراد متخصصی است که معدل سابقه تجربه برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی وب سایت در آن ها تا کنون بیش از 18 سال است.


  تا به امروز بیشتر از 800 پروژه موفق انجام داده است.بیشتر این پروژه ها امروزه از سایت های محبوب بین کاربران هستند و تمام مهارت های مورد نیاز برای طراحی و نگهداری سایت را دارا است.

  مزایای انتخاب تیم پارسینه وب

  برای ما واقعاً هیچ چیزی غیر ممکن نیست و تمام نیاز های شما را با ارائه ی راهکار های مختلف برطرف خواهیم کرد. یکی از مزایای تیم پارسینه وب این است که شرکت ما در استان قزوین واقع شده است و شما میتوانید به راحتی برای مشاوره ی رایگان اقدام کنید. برگزاری جلسه ی حضوری و راهنمایی در همه ی مراحل طراحی سایت مانند انتخاب اسم سایت و..از مزایای دیگر انتخاب تیم پارسینه وب است.

  سفارش طراحی سایت در قزوین به تیم پارسینه وب
  مزایای طراحی سایت توسط پارسینه وب

  علاوه بر همه ی این ها با هر هزینه ای که شما در ذهنتان دارید تیم ما با توجه به آن برای شما سایت را طراحی میکند پس نگران هزینه آن هم نباشید.هر مشکلی در این مسیر برای شما پیش بیاید تیم ما با راهنمایی های تخصصی راه حلی برای شما پیدا خواهد کرد.

  تحویل سریع و پشتیبانی حرفه ای از مزایای مهم دیگریست که کمتر شرکتی آن را قبول میکند. اما پارسینه وب در کمترین زمان ممکن سایت شما را با حرفه ای ترین حالت ممکن تحویل خواهد داد.همچنین برای مشاهده ی نمونه کار ها میتوانید از قسمت منو گزینه نمونه کار ها را انتخاب کنید.

  روش های سفارش طراحی سایت به تیم پارسینه وب

  شما برای سفارش طراحی سایت به پارسینه وب چند راه مختلف دارید. میتوانید از طریق صفحه ی تماس باما با تیم ما تماس بگیرید و وقت مشاوره حضوری یا تلفنی دریافت کنید و یا میتوانید یکی از پکیج های پارسینه وب را از قسمت سفارش خدمات سفارش دهید. علاوه بر همه ی این ها میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید و درخواست خود را برای ما ارسال نمائید.

   

  شروع طراحی سایت در قزوین

  تا به اینجا به صورت کامل با اهمیت موضوع طراحی سایت قزوین آشنا شده اید . در این قسمت میتوانید اولین قدم خود را برای طراحی سایت بردارید. میتوانید برای دریافت مشاوره ی رایگان و برداشت قدم بزرگ برای آینده ی کاری خود فرم زیر را پر کرده و بعد از آن دکمه ی ثبت درخواست را بزنید.

   

  درباره ی شرکت طراحی سایت پارسینه وب

  تیم پارسینه وب متشکل از افرادی است که معدل سابقه تجربه برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی وب سایت در آن ها بیش از 18 سال میباشد.

  ما بیش از 900 پروژه موفق در این سالها انجام داده ایم که در امور مختلفی مانند طراحی وب سایت های استاتیک، وب سایت های داینامیک، پرتال های خبری، برنامه نویسی انواع سیستم های مبتنی بر وب، برنامه نویسی های مبتنی بر اس ام اس، راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی و گرافیک و برنامه نویسی تحت ویندوز و غیره بوده اند.

  ارائه راهکار های جذب مشتری در اینترنت و به طور کلی تجارت الکترونیک نیز از دیگر خدمات ما بوده اند.

  طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شود. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب سایت ، طراحی رابط و سئو است.همچنین میتوانید در با انتخاب گزینه ی نمونه کار ها در منو ، برخی از نمونه سایت های طراحی شده پارسینه وب را مشاهده کنید.

   

  سوالات متداول

  -پس از سفارش وب سایت را چگونه تحویل خواهیم گرفت؟

  بعد از ثبت سفارش و انجام مراحل آن در سامانه تیکتی پارسینه وب کامنتی حاوی آدرس سایت انتخابی شما به همراه نام کاربری و رمز عبور در تیکت برای شما ارسال خواهد شد.با این اطلاعات میتوانید وارد پنل کاربری سایت خود شوید و به قسمت های مورد نیاز دسترسی داشته باشید

  -طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا سیستم اختصاصی؟

  جواب این سوال کاملا بستگی به نیاز ها و امکاناتی که شما مدنظرتان است و همچنین بودجه ای که در نظر گرفته اید دارد. البته با استفاده از وردپرس بیشتر امکانات لازم و کاستومایز مورد نظر برای سایت ها را میتوان طراحی کرد.در نتیجه وردپرس انتخاب معقولانه ای است. همچنین تحویل سایت شما در زمان کمتری انجام میشود. اما اگر امکانات خیلی خاصی مدنظر شما است که وردپرس آن را برطرف نمیکند بهتر است از سیستم های اختصاصی استفاده کرد که هزینه ی بسیار بالاتری دارد.

  -طراحی سایت چقدر زمان می برد؟

  تحویل سایت بعد از ثبت سفارش و دریافت دیتاهای مورد نیاز معمولا حدود 2 هفته زمان میبرد.

  -چگونه نماد اعتماد دریافت کنیم؟

  برای دریافت نماد اعتماد بعد از تحویل و راه اندازی سایت ابتدا به سایت ENamad.ir مراجعه کرده و نسبت به دریافت نماد سایت خود اقدامات لازم را انجام دهید.راهنمایی کامل در سایت اینماد قرار گرفته است. (نماد ساماندهی را هم جداگانه میتوانید دریافت کنید)

   

  تصمیم به راه اندازی وب سایت دارید؟

  کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان هستند | 02128421718

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  18 thoughts on “طراحی سایت قزوین

   • پارسینه وب گفته:

    سلام بله لطفا با واحد گفتگو آنلاین در ارتباط باشید کد تخفیف تقدیم میشود.

  1. داوود گفته:

   منی که سخت گیرم فکر نمیکردم بتونید رضایت ام رو جلب کنید!! همه چی رو بزار کنار فقط پشتیبانی رو بچسب! عالی عالی

   • پارسینه وب گفته:

    سلام بله با کمال میل. همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

   • پارسینه وب گفته:

    سلام جناب رسولی ؛ خیر ما به صورت کشوری و بین المللی طراحی سایت، سئو و اپلیکیشن را ارائه میدهیم و محدودیتی وجود ندارد. اگر شهر دیگر تشریف دارید میتوانید به صورت اینترنتی سفارش دهید. از نمونه کارهای ما هم بازدید بفرمائید.

   • پارسینه وب گفته:

    استان قزوین ،خیابان ولیعصر، مجتمع اداری/تجاری نیایش (قزوین مال)،طبقه سوم -پارسینه وب

   • پارسینه وب گفته:

    سلام بله به صورت حرفه ای سئو هم انجام میشود. قسمت نمونه کارها را بررسی کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *