1 / 2
پرسش و پاسخ متداول

گروه وبسایت پارسینه وب علاوه بر ارائه ی خدمات به روز و قابل رقابت با دیگر ارائه دهندگان خدمات وبسایت ، با رویکرد جلب رضایت مشتریان از ابتدای پروژه تا هنگام فعال بودن وبسایت در کنار شما خواهد بود و با پشتیبانی قوی و فوری خیال شما را برای حفظ و نگهداری راحت کرده است.

می توانید آدرس وب سایت و راه های ارتباطی خودتان را برای ما ارسال کنید.

کارشناسان ما پس از رویت و بررسی درخواست شما ، تماس حاصل نموده و پس از توافق

تجربه ی مثبتی از یک بازطراحی را تقدیم شما خواهند کرد.

از آنجایی که طراحی وبسایت ها با توجه به کاربرد در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند بالطبع شامل هزینه طراحی های مختلف می شوند.

همچنین با توجه به خواسته های کارفرمای محترم و پیاده سازی سفارشی وبسایت ها نمی توان هزینه از پیش تعیین شده ای را مشخص نمود.

پس بهتر است با برقراری ارتباط باما و مشاوره کارشناسان از حدود هزینه مطلع گردید.

بله – با توجه به گسترده شدن بسترهای ارتباطی و راه های تولید و ارسال محتوا  امکان سفارش و عقد قرارداد آنلاین میان کارفرمای محترم و گروه پارسینه وب وجود دارد.

در هرزمانی از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید
با ما تماس بگیرید

نگهداری و پشتیبانی سایت ،سرویسی است که به شما این امکان را می دهد  که وب سایت خود را به روز نگه دارید همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. پیشنهاد ما یک سرویس  نگهداری و پشتیبانی وب سایت سفارشی است که به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد ما چندین بسته ی پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه خواهیم داد تا بر اساس نیاز های خود یکی از بسته ها را انتخاب کنید.

این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص  می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان  Responsive Webdesign   مشهور است ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css  مربوطه بارگزاری می شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می شود.

دامنه نام منحصر به فردی است کهه برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جدا شده اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می گویند.

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو  جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره ی موتورهای جستجو نیست  بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد

بله و ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد، مگر در صورتی که شما خود از قبل با مدیریت وبسایت آشنایی داشته باشید.آموزش حضوری بنا به نیاز مشتری در محل دفتر ما قابل انجام خواهد بود.

500

پروژه انجام شده

800

مشتری

8

کارکنان

12

سال تجربه